Návštěva německého Bamberka

Ve dnech 15. – 21.dubna navštívili naši studenti v rámci výměnných pobytů své partnery v Bamberku.

Volno ředitele školy, zkrácená výuka, zvláštní rozvrh hodin

Oznamujeme vyhlášení volna ředitelky školy na pondělí 30. dubna z provozních důvodů. Pro vyučující jsou v tento den připravené aktuální informace k legislativě a provozní porada. 

Informace pro uchazeče o studium (aktualizace 17.4.)

CERMAT uvolní výsledky zkušebních testů školám nejpozději v pátek 27. dubna; škola zveřejní celkové výsledky (tj. podle kritérií zveřejněných v lednu) nejpozději do dvou pracovních dnů od uvolnění výsledků.

Vodácký kurz - informace pro žáky a pro rodiče

Třída kvarta se v květnu zúčastní dvou vodáckých kurzů - jednodenního na Jizeře (v pátek 4.5.) a čtyřdenního na Vltavě (28.5.-31.5.). 

Sběr starého papíru

Gymnázium MH pořádá soutěž tříd ve sběru starého papíru. Pokud možno zvážený papír přineste k modrému kontejneru na školní dvůr, a to v týdnu od 23. dubna do 27. dubna 2018 v době 7:30-7:55 hodin.

Volné pracovní místo - pedagog

Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na výuku českého jazyka a základů společenských věd od září 2018. Více informací v ředitelně - PhDr. Lenka Sosnovcová (tel.

Jednotné zkušební schéma společné části maturitní zkoušky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo jednotné zkušební schéma společné části maturitní zkoušky, která se koná na počátku května 2018.

Kritéria přijímacího řízení

Zveřejňujeme kritéria přijímacího řízení pro jarní období 2018 (tj.

Přihlásit se k odběru Gymnázium Mnichovo Hradiště RSS