Maturitní ples

Třídy oktáva a 4.A si vás dovolují pozvat na maturitní ples, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 od 19 hodin v kulturním domě Střelnice v Turnově.

Projektový týden - červen 2019

V pondělí 26. listopadu byly vyhlášeny projekty tříd vyššího gymnázia konané v rámci projektového týdne (17.6.-21.6.2019). Žáci se přihlašují vedoucím projektů nejpozději do 21.12.

Přípravný kurz matematiky pro žáky 5. tříd

I v letošním školním roce pořádá Spolek přátel GMH přípravné kurzy matematiky pro žáky pátých tříd ZŠ - uchazeče o osmileté studium. Plánujeme otevřít dva kurzy, jejichž kapacita je omezená.

Příběhy bezpráví

Ve středu 14. listopadu se naší škole pro studenty třetích ročníků a zájemce z řad maturantů uskutečnily již tradiční Příběhy bezpráví.

Vánoční akademie (program)

Zveme vás na předvánoční vystoupení studentů GMH ve středu 12. prosince 2018. Vánoční akademie pro veřejnost začíná v 16 hodin na sále školy. 

Projekt k výročí 100 let republiky

U příležitosti výročí 100 let vzniku Československé republiky byl na naší škole vyhlášen projekt, do něhož se aktivně zapojili studenti, kteří se zajímají o dějepis.

Kroužek latiny

V pondělí od 13.30 do 14.15 pokračuje kroužek latiny pro pokročilé, jehož cílem je osvojení základních gramatických a lexikálních znalostí, seznámení s restituovanou výslovností, obohacení slovní zásoby př

Maturitní okruhy, Maturitní zpravodaj CERMAT

V sekci Dokumenty ke stažení mají maturanti základní přehled o maturitních zkouškách - termíny, formy zkoušek a tematické okruhy z jednotlivých předmětů v profilové části maturitní zko

Gymnazisté v Chojnowě

Studenti naší školy se v úterý 16. října zúčastnili zájezdu do polského města Chojnow. 

Informace zde

Přihlásit se k odběru Gymnázium Mnichovo Hradiště RSS