Černá kavárna na GMH

Dne 7. listopadu 2017 proběhl na mnichovohradišťském gymnáziu zážitkový program pro studenty septimy pod názvem Černá Kavárna.

Příběhy bezpráví

V pondělí 13. listopadu 2017 se třídy septima, 3.A, oktáva a 4.A sešly v rámci projektu Příběhy bezpráví.

Rodičovská kavárna na GMH

Vážení rodiče.

Srdečně Vás zveme na rodičovskou kavárnu na téma Poruchy příjmu potravy. Hostem kavárny je školní psycholožka Mgr. Gabriela Luková Sittová. 

Sběr papíru

Gymnázium Mnichovo Hradiště pořádá soutěž tříd

LISTOPADOVÝ   SBĚR   STARÉHO   PAPÍRU

Den otevřených dveří

Vážení uchazeči o studium na naší škole, vážení rodiče.

Srdečně vás zveme na den otevřených dveří, který proběhne ve středu 6. prosince 2017 od 10 do 17 hodin - více informací viz leták. 

Příspěvek Spolku přátel GMH

V každém pololetí letošního školního roku činí příspěvek Spolku přátel GMH z.s. 250 Kč na jednoho žáka. Za první pololetí vybíráme tuto částku do 15. prosince. 

Maturitní okruhy 2017/2018, Maturitní zpravodaj

Na základě § 79, odst. 3 Školského zákona zveřejňujeme informace o formách maturitních zkoušek a tematické okruhy (témata) k profilovým zkouškám pro maturitní zkoušky v roce 2018 (jarní a podzimní období).

Školní psycholog

Od začátku letošního školního roku nabízíme služby školní psycholožky. Mgr. Gabriela Luková Sittová má své pracoviště v prvním patře (místnost č.

Organizace školního roku 2017/2018

V pondělí 4. září začíná nový školní rok 2017/2018. Přejeme všem našim studentům, pedagogům i dalším pracovníkům školy úspěšný nejen začátek tohoto školního roku.

Konzultační hodiny pedagogů GMH

Vážení rodiče a studenti GMH.

V přiložené tabulce zveřejňujeme konzultační hodiny všech pedagogů GMH. Pro domlouvání návštěvy upřednostňujeme e-mailovou komunikaci (tvar jmeno.prijmeni@gmh.cz).

Přihlásit se k odběru Gymnázium Mnichovo Hradiště RSS