Den otevřených dveří

Zveme vás na den otevřených dveří ve středu 5. prosince 2018. Škola bude otevřena v době od 8 hodin do 16:30 hodin; komentované prohlídky začnou v 10 hodin a v 15:30 hodin.

Těšíme se na vás!

Příběhy bezpráví

Ve středu 14. listopadu se naší škole pro studenty třetích ročníků a zájemce z řad maturantů uskutečnily již tradiční Příběhy bezpráví.

Vánoční akademie

Zveme vás na předvánoční vystoupení studentů GMH ve středu 12. prosince 2018. Vánoční akademie pro veřejnost začíná v 16 hodin na sále školy. 

Projekt k výročí 100 let republiky

U příležitosti výročí 100 let vzniku Československé republiky byl na naší škole vyhlášen projekt, do něhož se aktivně zapojili studenti, kteří se zajímají o dějepis.

Kroužek latiny

V pondělí od 13.30 do 14.15 pokračuje kroužek latiny pro pokročilé, jehož cílem je osvojení základních gramatických a lexikálních znalostí, seznámení s restituovanou výslovností, obohacení slovní zásoby př

Maturitní okruhy, Maturitní zpravodaj CERMAT

V sekci Dokumenty ke stažení mají maturanti základní přehled o maturitních zkouškách - termíny, formy zkoušek a tematické okruhy z jednotlivých předmětů v profilové části maturitní zko

Gymnazisté v Chojnowě

Studenti naší školy se v úterý 16. října zúčastnili zájezdu do polského města Chojnow. 

Informace zde

Organizace školního roku 2018/2019

V pondělí 3. září začíná nový školní rok 2018/2019. Zde máte přehled prázdnin a dalších volných dní. 

Přihlásit se k odběru Gymnázium Mnichovo Hradiště RSS