Přijímací zkoušky nanečisto; kritéria přijímacího řízení

Také letos pořádáme pro uchazeče o čtyřleté i osmileté studium na naší škole přijímací zkoušky nanečisto, a to ve dvou termínech s následujícím programem:

Úterý 5. února 2019: seznámení s prostředím školy, podmínkami jednotných přijímacích zkoušek (povolené pomůcky), typologií testových úloh a celkovou strategií pro úspěšné zvládnutí testu; ukázky testů. Začátek v 15:30 hodin, místnosti budou upřesněny v den konání. 

Úterý 12. února 2019: zkušební absolvování testu buď z češtiny, nebo z matematiky v reálném čase a za reálných podmínek s možností vlastního vyhodnocení úspěšnosti. Začátek v 15:30 hodin, místnosti budou upřesněny v den konání.

Přijít můžete na oba termíny, nebo jen na jeden z nich. Svou účast prosím nahlaste předem, a to nejpozději do 12 hodin v den konání akce (gmh@gmh.cz). V e-mailu uvádějte tyto informace: jméno a příjmení žáka, kterého termínu se zúčastníte, ročník základní školy (5. nebo 9.), zda budete mít zájem 12.2. o test z matematiky nebo z českého jazyka, kontakt na zákonného zástupce.

Příležitost zúčastnit se přijímacích zkoušek nanečisto nabízíme bezplatně. 

Kritéria přijímacího řízení (zveřejněno 14.1.2019)

Časový rozpis jednotných přijímacích zkoušek zde

Formulář přihlášky k dennímu studiu na střední škole (čtyřleté i osmileté studium) ke stažení zde