Přijímací zkoušky nanečisto

Přijímací zkoušky na zkoušku – 12.2.2020 od 15.30

Zájemce o studium zveme na informační setkání – využijte možnosti seznámit se s podobou přijímacích testů, osvojit si vhodné strategie k jejich zvládnutí, vyzkoušet si  řešení ukázkových úloh a na závěr i celého testu (buď z matematiky /70 minut/, nebo z češtiny /60 minut/) v reálném čase. Prosíme o přihlášení  před dnem konání akce (nejlépe do 11.2. dopoledne), abychom mohli připravit dostatečné množství materiálů, a to přednostně e-mailem na adrese: gmh@gmh.cz , předmět zprávy: přijímačky na zkoušku  (eventuálně i telefonicky na čísle 326 771 601). Při přihlášení uveďte jméno uchazeče, ročník ZŠ, vybraný zkušební  test (český jazyk, nebo matematika) a mailový kontakt.

Přijít můžete i bez ohlášení, pravděpodobně  ale budete čekat na dokopírování materiálů, zatímco ostatní již budou pracovat.

Těšíme se na Vás ve středu 12. února v 15.30 ve 2. patře  gymnázia (učebny budou určeny na místě). Časová náročnost – zhruba 1,5 hodiny.

Účast na setkání je bezplatná a zcela dobrovolná – není v žádném případě podmínkou pro podání přihlášky ke studiu na Gymnáziu Mnichovo Hradiště.