Návštěva německého Bamberka

Ve dnech 15. – 21.dubna navštívili naši studenti v rámci výměnných pobytů své partnery v Bamberku.

Volno ředitele školy, zkrácená výuka, zvláštní rozvrh hodin

Oznamujeme vyhlášení volna ředitelky školy na pondělí 30. dubna z provozních důvodů. Pro vyučující jsou v tento den připravené aktuální informace k legislativě a provozní porada. 

Informace pro uchazeče o studium (aktualizace 17.4.)

CERMAT uvolní výsledky zkušebních testů školám nejpozději v pátek 27. dubna; škola zveřejní celkové výsledky (tj. podle kritérií zveřejněných v lednu) nejpozději do dvou pracovních dnů od uvolnění výsledků.

Vodácký kurz - informace pro žáky a pro rodiče

Třída kvarta se v květnu zúčastní dvou vodáckých kurzů - jednodenního na Jizeře (v pátek 4.5.) a čtyřdenního na Vltavě (28.5.-31.5.). 

Sběr starého papíru

Gymnázium MH pořádá soutěž tříd ve sběru starého papíru. Pokud možno zvážený papír přineste k modrému kontejneru na školní dvůr, a to v týdnu od 23. dubna do 27. dubna 2018 v době 7:30-7:55 hodin.

Volné pracovní místo - pedagog

Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na výuku českého jazyka a základů společenských věd od září 2018. Více informací v ředitelně - PhDr. Lenka Sosnovcová (tel.

Jednotné zkušební schéma společné části maturitní zkoušky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo jednotné zkušební schéma společné části maturitní zkoušky, která se koná na počátku května 2018.

Kritéria přijímacího řízení

Zveřejňujeme kritéria přijímacího řízení pro jarní období 2018 (tj.

Subscribe to Gymnázium Mnichovo Hradiště RSS