Organizace závěru školního roku

Oznamujeme organizaci závěru školního roku 2020/2021:

Úterý 22. června

Úspěch kroužku debrujárů

Mnichovohradišťský matematicko-fyzikální kroužek Debrujáři, jenž působí při Gymnáziu Mnichovo Hradiště, se v soutěži Pohár vědy, která se koná pravidelně každý rok v mnoha zemích po celém světě, dostal 11.6. až do finále.

Ukončení přijímacího řízení

Přijetím posledních zápisových lístků ukončujeme ve středu 16. června letošní přijímací řízení pro čtyřletý i osmiletý obor.

Ochrana úst a nosu ve školách

Na svém jednání v pondělí 7. června schválila Vláda České republiky úpravu mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR o povinnosti nosit ochranu úst a nosu (roušky, respirátory), mj.

Divadelní předplatné (Mladá Boleslav)

Divadelní předplatné M1 do Městského divadla Mladá Boleslav 2020/2021 zůstává v platnosti na příští školní rok (po domluvě je ale možné vrácení peněz).

Bliží informace o programu v září.

L. Sosnovcová

Představujeme naši školu (film, prezentace)

Pod tímto odkazem naleznete všechny informace pro uchazeče (přihlášky, kritéria, termíny, ilustrační testy atd.).

Hygienické desatero

Zveřejňujeme deset jednoduchých pravidel, jak bychom mohli předcházet nebo zvládat aktuální období šíření koronaviru způsobujícího onemocnění Covid-19.

Přístup studentů ke školnímu e-mailu

V případě potíží s přístupem studenta ke školnímu e-mailu je po dobu uzavření školy možné kontaktovat správce sítě, pana Františka Vodvářku, každý všední den od 16 do 22h na tel. čísle 739 432 006.

Projekt Erasmus+

Díky projektu Erasmus+, na kterém se spolu s dalšími pěti zeměmi podílíme, bude moci více jak tucet našich studentů vycestovat do zajímavých evropských destinací, kde budou spolu se svými vrstevníky z partnerských škol zpracová

Subscribe to Gymnázium Mnichovo Hradiště RSS