Distanční výuka bude pokračovat nejméně do 19.3.

Z důvodu aktuální epidemiologické situace budou rozhodnutím Vlády České republiky ze dne 26.2.2021 všechny stupně škol uzavřeny nejméně do pátku 19. března.

Představujeme naši školu (film, prezentace)

Pod tímto odkazem naleznete všechny informace pro uchazeče (přihlášky, kritéria, termíny, ilustrační testy atd.).

Vyhlášení projektového týdne

Vážení studenti kvinty, sexty, septimy, 1.A, 2.A a 3.A. 

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci vyhlašujeme projektový týden pro rok 2021 v online formě. 

Úřední hodiny v kanceláři pro přihlášky ke studiu

Pro období odevzdávání přihlášek ke studiu na naší škole (1.2. - 1.3.) upravujeme úřední hodiny v kanceláři školy takto:

Každý všední den v době 8 - 12 hodin.

Přijímací řízení - kritéria

Zveřejňujeme kritéria přijímacího řízení pro čtyřleté studium (obor 79-41-K/41 Gymnázium) a osmileté studium (obor 79-41-K/81 Gymnázium) od ško

Ilustrační testy a aplikace ČŠI pro přijímací zkoušky

V pondělí 11. ledna zveřejnil Cermat ilustrační testy pro jednotné přijímací zkoušky na střední školy (čtyřleté i osmileté studium).

Zrušení plánovaných akcí

Z důvodu aktuální epidemiologické situace jsme museli bohužel přistoupit ke zrušení již dříve naplánovaných akcí - jedná se o lyžařské kurzy sekundy a tercie (původně plánovaný v únoru) a kvinty a 1.A (původní termín leden, nás

Hygienické desatero

Zveřejňujeme deset jednoduchých pravidel, jak bychom mohli předcházet nebo zvládat aktuální období šíření koronaviru způsobujícího onemocnění Covid-19.

Přístup studentů ke školnímu e-mailu

V případě potíží s přístupem studenta ke školnímu e-mailu je po dobu uzavření školy možné kontaktovat správce sítě, pana Františka Vodvářku, každý všední den od 16 do 22h na tel. čísle 739 432 006.

Projekt Erasmus+

Díky projektu Erasmus+, na kterém se spolu s dalšími pěti zeměmi podílíme, bude moci více jak tucet našich studentů vycestovat do zajímavých evropských destinací, kde budou spolu se svými vrstevníky z partnerských škol zpracová

Subscribe to Gymnázium Mnichovo Hradiště RSS