Ministr školství vyzývá k zodpovědnosti

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga vyzval na webových stránkách MŠMT ke zodpovědnosti během volných dní v posledním říjnovém týdnu.

Distanční výuka pro všechny třídy od 14.10.

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky ze dne 12.10.2020 přecházejí všechny třídy gymnázia od středy 14. října 2020 na distanční formu výuky.

Pozdrav od školní psycholožky

Milí studenti (zejména vy v distanční výuce), milí rodiče, zdravím vás a sdílím pro nás již tradiční kalendář self-care na měsíc říjen.

Hygienické desatero

Zveřejňujeme deset jednoduchých pravidel, jak bychom mohli předcházet nebo zvládat aktuální období šíření koronaviru způsobujícího onemocnění Covid-19.

Manuál k provozu škol od 1.9.2020 (aktualizováno 26.8.)

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví tzv.

Přístup studentů ke školnímu e-mailu

V případě potíží s přístupem studenta ke školnímu e-mailu je po dobu uzavření školy možné kontaktovat správce sítě, pana Františka Vodvářku, každý všední den od 16 do 22h na tel. čísle 739 432 006.

Projekt Erasmus+

Díky projektu Erasmus+, na kterém se spolu s dalšími pěti zeměmi podílíme, bude moci více jak tucet našich studentů vycestovat do zajímavých evropských destinací, kde budou spolu se svými vrstevníky z partnerských škol zpracová

Subscribe to Gymnázium Mnichovo Hradiště RSS