Úspěchy našich žáků v soutěžích

V zeměpisné olympiádě zaznamenaly dvě dívky úspěch v krajském kole (27.3., Geografické gymnázium Praha) - po vítězství v okresním kole skončila Kateřina Umáčená (sekunda) v kategorii B na 12. místě v krajském kole a vítězka okresního kola v kategorii D Jitka Raková (oktáva) skončila v krajském kole na pátém místě a postoupila do kola celostátního. 

Kateřina Semeráková (kvarta) zvítězila mezi žáky všech škol v okrese Mladá Boleslav v soutěži Matematický klokan v kategorii Kadet a byla mezi úspěšnými řešiteli Matematické olympiády (kategorie Z9) ve Středočeském kraji (15.-16. místo z 61 účastníků). 

Ve volejbalové soutěži žáků druhého stupně ZŠ a nižšího stupně gymnázia skončily dívky v okresním kole 23.4. (sportovní hala Benátky nad Jizerou) na pátém místě z osmi družstev a chlapci byli taktéž z osmi účastníků nejlepší.

Olga Dolejší (sexta) převzala cenu za 1. místo ve výtvarné soutěži "Recyklovatelný outfit", kterou pořádalo EKO Centrum Zahrada v Mladé Boleslavi. Společná práce studentů skončila v této soutěži na druhém místě.